Core Akıllı Ev olarak hayalinizdeki mükemmel yaşamı gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Bilgi ve tecrübemizi size özel yaşam tarzını hayata geçirmek için kullanıyoruz. Bize ilham veren şey ise yaşam tarzından keyif alma arzumuz.

Biz Kimiz

Biz Türkiye’de akıllı ev ve bina teknolojileri için yenilikçi ürünler yaratma konusunda uzmanlaşmış bir grup mühendis ve tasarımcıyız. 2013’ten bu yana 5000 adet yaşam alanını yenilikçi ürünlerimiz ve uluslararası standartlar ile akıllı hale getirdik.

Değerlerimiz

Uluslararası Standartlar

Birlikte işlerlik ve entegrasyon konularının geleceğin akıllı ev ve bina teknolojilerinde kilit noktalar olacağına inanıyoruz. Bu nedenle, yeni ürünler geliştirirken her zaman KNX, Modbus ve Z-Wave gibi uluslararası standartları kullanıyoruz.

IoT ve Entegrasyon

Biz IoT dünyasının sunmuş olduğu sonsuz imkanlara tutkuyla bağlıyız. Geleneksel ev ve bina otomasyonu ile IoT dünyasını entegre etmek için çalışıyorz. Geleceğin IoT’de olduğuna inanıyoruz ve geleneksel bina otomasyonu ile IoT arasındaki köprü görevini görmeyi hedefliyoruz.

Bulut Teknolojileri

Veri gizliliği ve güvenliğin, ev ve bina teknolojilerinin temel prensibi olması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple verilerinizin güvende olmasını sağlamak adına en yeni bulut teknolojilerini kullanıyoruz.

Tasarım

Tasarımda sadeliğin gücüne inanıyoruz ve akıllı eviniz için sade, güzel ve yenilikçi ürünler ortaya koymayı hedefliyoruz. Ürünlerimizdeki mükemmel detaylar ve eşsiz tasarımı sizler de mutlaka deneyimleyeceksiniz.

Bayilerimiz

Ege Bölgesi

Marmara Bölgesi

İç Anadolu Bölgesi

Akdeniz Bölgesi

Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesi

Elazığ ve Bingöl

Ares Group